ویژگیهای جدید نرم افزار Microsoft CRM 2015

ویژگیهای جدید نرم افزار Microsoft CRM 2015

نرم افزار Microsoft Dynamics CRM 2015 جدیدترین نسخه از راهکار مایکروسافت در زمینه مدیریت ارتباط با مشتری است که به همراه خود قابلیت‌های جدید و بسیار مفیدی را معرفی نموده است. در این مقاله قصد داریم برخی از امکانات و قابلیت‌های جدید این نرم‌افزار را بررسی نماییم.

پشتیبانی بهتر از تجهیزات موبایل

اگر علاقمند هستید از طریق گوشی موبایل یا تبلت خود به نرم افزار CRM دسترسی داشته باشید، مایکروسافت امکانات کاملی را در نسخه CRM 2015 پیش بینی نموده است. شما یک محیط کاربری مناسب برای صفحات لمسی و امکان دسترسی بهتر به اطلاعات، نمودارها و داشبوردهای تحلیلی داشته و از همه مهمتر امکان کار بصورت Offline در هنگام عدم دسترسی به شبکه را خواهید داشت. برای دسترسی به نرم افزار مایکروسافت CRM می‌توانید علاوه بر مرورگرهای موجود، از نرم افزار قابل نصب بر روی ویندوز، اندروید و یا iOS استفاده نمایید.

Microsoft CRM 2015 Mobile Tablet

جهت اطلاعات بیشتر به راهنمای مربوطه در سایت مایکروسافت مراجعه نمایید.

جستجوی سراسری

در نسخه‌های قبلی نرم افزار CRM ، امکان جستجوی سراسری یک کلید واژه در تمام نرم افزار وجود نداشته و افزودن این قابلیت تنها از طریق افزونه‌های جانبی امکان‌پذیر بود. اما اکنون مایکروسافت این قابلیت را بصورت پیش فرض به CRM 2015 اضافه نموده و کاربران می‌توانند به راحتی در تمامی اطلاعات موجود در نرم افزار جستجو نمایند.

Microsoft CRM 2015 Search

نمایش درختی

یکی از قابلیت‌های مفید CRM 2015 ، امکان نمایش درختی و سلسله مراتبی شرکت‌ها، فرصت‌ها و سایر موجودیت‌ها به همراه اطلاعات کلیدی آنها مانند شخص رابط، جمع کل خرید و میانگین کل فرصت‌ها است.

Microsoft CRM 2015 Hierarchy

فیلدهای محاسباتی

 در نرم افزار CRM 2015 می توانید بدون نیاز به کدنویسی فیلدهای محاسباتی پیشرفته از نوع Calculated و Rollup داشته باشید که بر اساس فیلدهای موجود بر روی یک فرم و یا رکوردهای زیر مجموعه عمل خواهند نمود. همچنین این فیلدها قابلیت استفاده و نمایش در نماها، نمودارها و گزارشات را خواهند داشت.

امنیت در سطح فیلد

ویژگی امنیتی Field Level Security که در نسخه های قبلی محدود به فیلدهای سفارشی بود، در نسخه CRM 2015 توسعه یافته و اکنون به راحتی می‌توان از آن بر روی تمام فیلدهای استاندارد و سفارشی استفاده نمود.

فرایندهای سازمانی پیشرفته

 در CRM 2015 فرایندهای شما می‌تواند دارای منطق شرطی و انشعابی باشد. بنابراین به عنوان مثال می توانید مشتریان را بر اساس میزان بودجه و یا نوع محصول بصورت متفاوتی مدیریت نمایید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر به راهنمای مربوطه در سایت مایکروسافت مراجعه فرمایید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه: crmfa.com/?p=1675