مدیریت خدمات در مایکروسافت CRM

شما می‌توانید اثربخشی خدمات و رضایتمندی مشتریان خود را با استفاده از امکانات مفید مدیریت خدمات و پشتیبانی مشتریان موجود در نرم افزار مایکروسافت CRM افزایش دهید. مایکروسافت CRM، اطلاعات مشتریان را به همراه موارد پشتیبانی جاری و سابقه خدمات ارائه شده در اختیار کارشناسان خدمات قرار می دهد تا آنها قادر باشند خدمات مطلوب و موثری را به منظور ارتقای رضایت و وفاداری مشتریان ارائه نمایند.

مدیریت خدمات در مایکروسافت CRM

نرم افزار مایکروسافت CRM ، یک راهکار جامع خدمات مشتریان است که فضای کاری آن برای کاربران آشنا بوده و از قابلیت انعطاف و سفارشی سازی بالایی برای انطباق با فرایندها و نیازمندیهای سازمان برخوردار است.

ارائه بهتر خدمات

با استفاده از ابزارهای ارتباطی متنوعی مانند تلفن، ایمیل، فکس، پیامک و وب سایت، می‌توانید به راحتی مشکلات مشتریان خود را دریافت، پیگیری و رفع نمایید. همچنین با دسترسی ساده به موارد پشتیبانی، سوابق مشتری، وضعیت قراردادهای خدماتی و مقالات پایگاه دانش، می‌توانید مشکلات و درخواست‌های مشتریان خود را به نحو موثری پشتیبانی نمایید.

اتوماسیون فرایندهای خدمات

با استفاده از مایکروسافت CRM می‌توانید به راحتی درخواست‌های مشتریان برای دریافت خدمات پشتیبانی را مدیریت نمایید. در این نرم افزار امکان طراحی گردش کار خدمات به منظور ارجاع خودکار موارد مشتریان به کارشناسان مربوطه بر اساس قواعد از پیش تعریف شده وجود داشته و همچنین می توان بر اساس پیشرفت و وضعیت مورد درخواست شده از طریق ایمیل یا SMS به مشتری و کارکنان سازمان اطلاع رسانی نمود.

رفع سریع و دقیق مشکلات

رفع مشکلات مشتریان در نخستین تماس پشتیبانی را می توان به کمک پایگاه دانش (Knowledge Base) قابل جستجو که شامل آرشیو مقالات و راه حل‌های فنی است، فراهم نمود.

افزایش رضایت مشتریان

می توان میزان رضایت مندی مشتری را در تمام مراحل چرخه ارائه خدمات اندازه گیری نمود. با کمک نرم افزار مایکروسافت CRM، درخواست‌های مشتریان با دقت ثبت گردیده و زمان انتظار مشتری برای دریافت خدمات کاهش خواهد یافت. همچنین افزایش درصد رفع مشکلات در اولین تماس مشتری، موجب افزایش رضایتمندی مشتریان خواهد شد.

یکپارچگی با سیستم‌های ارتباطی

با کمک نرم افزارها و ابزارهای تهیه شده توسط شرکت‌های همکار مایکروسافت، مانند نرم افزارهای اتصال به تلفن، فکس، ایمیل و SMS می توانید با اطمینان کامل اقدام به ایجاد مراکز تماس (Contact Center) و خدمات رسانی به مشتریان نمایید.

مدیریت درخواست‌های مشتریان

در این نرم افزار امکان دریافت و ثبت درخواست‌های خدماتی مشتریان از طرق مختلف مانند تلفن، ایمیل، سایت وب و مراجعه حضوری وجود داشته و فرایند خدمات رسانی از تماس اولیه تا رفع مشکل قابل مدیریت می باشد.

مدیریت قراردادهای خدماتی و پشتیبانی

ایجاد و نگهداری قراردادهای خدماتی در نرم افزار CRM ، این امکان را می دهد که به آسانی بتوانید به قراردادهای جاری و گذشته مشتریان دسترسی داشته و خدمات و تعهدات خود را در قالب قراردادها مدیریت نمایید. همچنین نرم افزار در یادآوری تاریخ‌های خاتمه و تمدید قرارداد نیز به شما کمک خواهد نمود.

تقویم و زمان‌بندی خدمات

در این نرم افزار امکان تعریف انواع خدمات قابل ارائه به مشتریان و نسبت دهی این خدمات بر اساس مهارت‌ها و زمان‌های آزاد به کارکنان شرکت وجود داشته و به این ترتیب مدیریت و زمان‌بندی فعالیت‌های خدماتی برای شما ساده تر خواهد شد. همچنین امکان مشاهده تقویم سازمانی را خواهید داشت که تقویم کاری تمامی کارکنان را در اختیار شما قرار خواهد داد.

تبدیل اطلاعات به دانش عملیاتی

شناسایی مشکلات مشترک و متداول مشتریان، ردیابی فرایند خدمات، روال‌های پشتیبانی، و اندازه‌گیری کیفیت خدمات عرضه شده، دانش کامل و عملیاتی را در اختیار شما قرار می‌دهد. به کارگیری داده‌های تحلیلی خدمات در پروژه های بهبود محصول و کنترل کیفیت و بهینه سازی شرایط گارانتی، کمک بزرگی به بخش‌های مختلف سازمان شما خواهد کرد. همچنین استفاده از گزارش‌ها و نمودارهای متنوع و استاندارد، در کنار امکان استفاده از ابزار گزارش ساز در این نرم افزار، شما را قادر می‌سازد تا بصورت لحظه ای از وضعیت، کیفیت و روند خدمات مطلع باشید.

لطفا در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

لینک کوتاه: crmfa.com/?p=1267